Co prawda ten blog był przeznaczony dla konkretnego projektu - były tu zamieszczone wywiady dotyczące uczenia się administracji, ale być może będzie celowe zamieszczenie tu jeszcze dodatkowych informacji związanych z tym tematem.
Na razie mam pomysł na jeden wpis (a dokładnie chcę gdzieś umieścić informację na temat wygłaszania referatów na konferencjach), czyli bez zobowiązań, że jeszcze coś będzie się tu pojawiać.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz